Оля Цибульська з чоловіком і сином ночувала в підземному паркінгу в Києві та тікала в укриття під час повітряної тривоги. У перший же день співачка пояснила Нестору, що це не розваги, а справжня війна. За її словами, він дуже дорослий і свідомий хлопчик, тож не боїться про це говорити.

До теми Оля Цибульська у час війни з сином і коханим приїхала до Львова: рідкісні фото

Що 7-річний син Олі Цибульської знає про війну

Ми з першого дня говоримо з ним відверто. Звичайно, стараємось оберігати з усіх сил, але кажемо правду. Він знає про розстріляну з танків квартиру бабусі й дідуся в Ірпені, де могли загинути й вони. Знає про біду в Маріуполі, про діток, що гинуть від ворога та від голоду,
– зізналася Оля Цибульська.

Артистка пояснила, що так багато говорить з сином про війну, бо хоче, щоб він запам'ятав і передав своїм правнукам одну просту істину: "Ніколи цим смердючим терористам нічого пробачати не можна".

Крім того, Нестор не може не бачити переживання мами, бо завжди з нею. Раніше з його вихованням Олі Цибульській допомагала няня, а зараз усе лягло на її плечі. Тож хлопчик навіть їздить з мамою в робочі відрядження.

"Зранку – вчимось онлайн у школі, а потім – вперед у справах. Я дуже йому вдячна за терпіння. Такий графік складно осилити мені. Дитині ще складніше", – заявила співачка.

Оля Цибульська з батьками і сином Нестором: фото

Як зіркові діти переживають війну

  • 3-річний син Світлани Тарабарової теж знає, що в Україні війна, знає про бомби. Коли вона вкладає Івана спати, і виють сирени, то він каже: "Не час спати, треба ховатися".
  • Молодший син Каті Осадчої теж став "дитиною війни", але йому лише 8 місяців, тож він "не запам'ятає вибухів і сирен, збентежених батьків і сльози близьких".
  • Сини Григорія Решетника з "Холостяка" виїхали з Києва до бабусі та дідуся в Івано-Франківськ і моляться перед сном, щоб не було сирен.
  • 14-річний син Олега Скрипки Устим навіть пише пісні про війну.