Співачка Злата Огнєвіч не знайшла своє кохання після проєкту "Холостячка". В інстаграм-сторіз вона поспілкувалась з шанувальниками та відповіла, чи взяла б участь у шоу ще раз.

Дивіться також Не можу зібратися, – фіналіст "Холостячки" Тригубенко розповів, чи усвідомлює себе батьком

Злата Огнєвіч про "Холостячку"

Виконавиця заінтригувала заявою про таємниці, які не може розкривати. Але додала, що насправді не пішла б на проєкт вдруге. Все тому, що таке можна пережити тільки один раз.

Не можу відкривати всіх таємниць, але якби це й було можливо: я би вдруге не пішла. Такі відчуття і досвід трапляються тільки раз в житті! Це має бути тільки один раз,
– відповіла Злата Огнєвіч.


Злата про "Холостячку" / Фото з інстаграм-сторіз

Що з особистим життям Злати зараз

  • Співачка не ділиться деталями особистого життя. Вкінці минулого року вона лаконічно відповідала, чи перебуває зірка у стосунках. "На все свій час", – писала Злата.
  • Зірку підозрювали у стосунках з Євгеном Клопотенком. Але Огнєвіч спростувала чутки та запевнила, що між ними тільки товариські та дружні взаємини.
  • Злата Огнєвіч різко реагує на запитання про одруження та дітей. Ці запитання артистка вважає некоректними. Вона додала, що коли в її житті щось зміниться, то про це обов'язково дізнаються.