За результатами голосування в Дії Злата Огнєвіч, яка представляла Україну на Євробаченні-2013, посіла аж сьоме місце з дев'яти можливих, їй віддали 6,09% голосів. Як з'ясувалося, за неї проголосували понад 30 тисяч українців. Тож у підсумку артистка вдячна та задоволена.

Гаряча тема Українці обрали журі Нацвідбору на Євробачення-2023: якій співачці програла Тіна Кароль

Злата Огнєвіч прокоментувала результати голосування за журі Нацвідбору Євробачення-2023

Завершилося голосування за журі Національного відбору на Євробачення. Такої підтримки як за цей тиждень я давно не отримувала. Понад 30 тисяч людей хотіли бачити саме мене, я вдячна Суспільному та Дії за чесне та відкрите голосування,
– написала Злата Огнєвіч.

Вона привітала колег, які обійшли її в голосуванні – Юлію Саніну, Тараса Тополю та Джамалу – і назвала їх найдостойнішими.

"У цьому році в журі будуть найдостойніші, бо їх справедливо обрали люди. Вітаю Юлію Саніну, Джамалу, Тараса Тополю. Чекатиму на відбір", – висловилася Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч прокоментувала голосування за журі Нацвідбору Євробачення / Фото з інстаграму співачки

Судячи з коментарів, прихильники Злати Огнєвіч засмутилися більше, ніж вона, і дорікнули собі, що не дотисли й не вивели її у трійку лідерів:

  • "Дуже жаль, що ви не потрапили в журі, я голосувала за вас і вважаю, що ви дуже гідна бути членом жюрі, причому вже давно. Але не засмучуйтеся, все стається тоді, коли повинно, можливо ваш час ще попереду";
  • "Голосували і підтримували, шкода, що недостатньо активно. Але я впевнена, у такої неймовірної, талановитої людини все найкраще попереду";
  • "Сумно, що не побачу вас у складі журі. Ви реально достойні там бути. Ех, ми могли б голосувати інтенсивніше";
  • "Звичайно ми трішки засмутились, що тебе не буде у складі журі, але це зовсім не головне. Головне те, що ти робиш, і люди це цінують і люблять тебе".

До теми Євробачення-2023: як обиратимуть представника України