Правилами вибору представника нашої країни на пісенному конкурсі поділилася глава делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська. Зараз основна робота – визначення списку фіналістів з лонглиста Нацвідбору.

Важливо Українці обрали журі Нацвідбору на Євробачення-2023: якій співачці програла Тіна Кароль

Як обиратимуть представника України на Євробаченні-2023

Суспільне вже склало лонглист артистів, які мають шанс потрапити у фінал Нацвідбору. Вже відбулися прослуховування цих виконавців, за результатами яких складуть шортлист.

Учасникам, які увійдуть до шортлста, запропонують укласти договір і вже до 17 листопада ми оголосимо список фіналістів – ту десятку, яка виступатиме в прямому ефірі 17 грудня, і серед яких глядачі та журі оберуть, хто представлятиме Україну у Великій Британії,
– розповіла Скибінська.

Імені фіналістів оприлюднять за кілька тижнів до фіналу, щоб українці змогли познайомитися з усіма композиціями.

Правила голосування за фіналістів:

  • 50% журі від журі, 50% – від глядачів;
  • глядачі визначатимуть переможця в "Дії";
  • всі голосування відбуватимуться в додатку "Дія".

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023: головне

  • Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня в Києві. Задля безпеки учасників та команди Суспільного прямий ефір влаштують в укритті. За його організацію взялося ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН", що належить сім'ї Віктора Пінчука.
  • До лонглиста Нацвідбору ввійшли 36 музикантів з майже 300 претендентів.
  • 7 листопада стали відомі імені журі Нацвідбору, яке українці обрали за допомогою опитування в "Дії". Обирати представника України на пісенному конкурсі будуть Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.