Відома українська співачка Злата Огнєвіч поділилась з шанувальниками новими фото. Вона продемонструвала ефектний образ, у якому позувала на зйомках.

Дивіться також Григорій Решетник сходив в оперу з дружиною та Ектором: який образ підібрала Христина

Образ Злати Огнєвіч

Виконавиця позувала перед камерою на великому рожевому дивані з плюшевими ведмедиками. Вона приміряла чорні шкіряні штани та молочне худі з ефектним принтом від українського бюджетного бренду. Так, вбрання від One Face обійшлось зірці у 1400 гривень.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Злата Огнєвіч поєднала одяг з ніжно-рожевими чоботами з високою халявою, а також довершила образ масивним золотистим ланцюжком на шиї та сережками-кільцями.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Знаменитість зібрала волосся в акуратний кінський хвіст та підкреслила риси обличчя легким макіяжем.

Звичайно, життя моє зараз схоже на детектив. Але роботу ніхто не скасовував. Зйомки – як ковток свіжого повітря. Тут я відновлюю сили, вигадую нові ідеї й навіть відпочиваю. Якщо на роботі можна відпочивати — це улюблена справа життя,
– поділилась співачка.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Зауважимо, нещодавно Злата Огнєвіч боролась з чоловіком, який переслідував її вже три роки:

  • співачка опублікувала відео, у якому зняла чоловіка на ім'я Вадим Лебідь. Він погрожував зірці та її батькові.
  • У зв'язку з цим Злата звернулась до Віталія Кличка, усіх юристів, правоохоронних органів та президента Зеленського з проханням захистити її.
  • Злата Огнєвіч розповідала, що всі спроби її та її сім'ї звернутися до поліції були марними. Та вона ще раз подала заяву.
  • Після публічного розголосу справу було відкрито, а чоловіка затримали в Києві та оголосили йому підозру. Після цього зірка змогла зітхнути з полегшенням і зізналась, що розплакалась від емоцій.