Українська співачка Злата Огнєвіч зробила основні кроки, щоб позбутися переслідування чоловіка, з яким бореться вже 3 роки. Переслідувача вже затримала в Києві поліція за статтею 298-2 Кримінального процесуального кодексу України.

Актуально Переслідувач Злати Огнєвіч казав журналістам на камеру, що вб'є зірку

Злата Огнєвіч прокоментувала затримання нападника

Артистка поділилась, що коли почула про затримання, то не змогла стримати сліз. Вона наголосила, що насилля над жінками у будь-якому прояві має бути покараним.

У мене для вас дуже хороші новини! Сьогодні злочинця затримали. Дякую величезне Печерському відділенню поліції та всій команді, яка шукала цю людину. Коли мені зателефонував слідчий, я просто від емоцій розплакалася, бо я не спала всю ніч,
– зізналась Злата.

"Я хвилювалася, бо він міг бути де завгодно... Він міг просто чекати моїх батьків під під'їздом... Ой, я навіть думати не хочу про це. У мене з'явилася надія, і ми цю справу доведемо до кінця. Це справді резонансна подія", – додала Огнєвіч.


Злата Огнєвіч про затримання переслідувача / Фото з інстаграм-сторіз Злати Огнєвіч

Читайте також Що це відбувається, – Маша Єфросиніна відреагувала на ситуацію з переслідувачем Злати Огнєвіч

Боротьба Злати Огнєвіч з нападником

  • 24 січня співачка заявила, що вже 3 роки бореться з чоловіком, який її переслідує та погрожує вбити. Зірка урвався терпець, тому вона зняла чоловіка на ім'я Вадим Лебідь на камеру.
  • Вона звернулась до Віталія Кличка, усіх юристів, правоохоронних органів та президента Зеленського з проханням захистити її. Чоловік напередодні вкотре пригрозив вбивством не тільки Златі, але і її батькові.
  • Злата Огнєвіч розповідала, що всі спроби її та її сім'ї звернутися до поліції були марними. Та вона ще раз подала заяву. Після публічного розголосу це спрацювало: справу було відкрито, а вже 25 січня чоловіка затримали в Києві та оголосили йому підозру.