Зірка серіалу "Віталька", актор та гуморист Гарік Бірча з початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. Він вперше за цей час взяв відпустку та розповів, чим займається.

Читайте також Плачу при синові та намагаюся жити далі, – Наталка Денисенко про розлуку з чоловіком-військовим

Гарік Бірча повернувся з фронту

Артист розповів, що час від часу відлучався з фронту, але ненадовго. Тепер він вперше пішов на 10-денний відпочинок. Гарік побачився з рідними та взяв участь у "Лізі сміху".

Були можливості і командування з розумінням ставиться й іноді відпускає, але не на великий термін. Десятиденна відпустка, яка має бути в кожного військовослужбовця, у мене вперше. Відчуття круті, дуже радий був побачити близьких, рідних. Обійняв дружину, розцілував дитину. Потім на "Лігу сміху" запросили,
– поділився Гарік Бірча.


Гарік Бірча / Фото з інстаграму Гаріка Бірчі

Актор зізнався, що не був готовий до вторгнення та служби на фронті. Однак мав бойовий досвід – перебував на строковій службі. Спершу Гарік мав звання старшого сержанта, але за рік у ЗСУ став головним сержантом.

"Це давно було. Але як усе трапилося, то дуже швидко все згадав... На початку сформувалася окрема спеціальна рота і ми виконували завдання по захисту Києва та Київської області. Потім на базі цієї роти, яка вся з добровольців складалася, було створено спеціальний окремий батальйон і там я обійняв посаду командира взводу забезпечення. Звання було – старший сержант, а за рік служби я вже головний сержант".

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що відчувала, коли вперше вбила ворога. За її словами, кайфу від цього не було – тільки тремтіння тіла та пригніченість.
  • Ексучасник "Дизель Шоу" Євген Іваниця не шкодує про службу в ЗСУ. Він поділився, що важкою була перша ніч на фронті, але згодом гуморист зумів призвичаїтися до нового способу життя.
  • Коля Сєрга у свій день народження зворушив спільним фото з батьком, якому виповнилося 60 років у той самий день. І батько, і зірковий син служать у ЗСУ.