Популярна українська реперка Alyona Alyona після кількох невдалих романів знайшла своє кохання. Вона відверто ділилась з аудиторією деталями стосунків – зокрема, пара планує жити разом. Однак зірка не хоче розсекречувати особистість бойфренда.

До слова Емма Бантон вийшла заміж за Джейда Джонса після 23 років стосунків

Хто є бойфрендом Alyona Alyona

Бажання артистки не стало на заваді папараці. Журналісти нещодавно підловили реперку у Києві, коли та сідала в таксі разом з білявим струнким хлопцем. Вона нібито ніжного його обіймала.


Alyona Alyona у таксі з бойфрендом / Скриншот з ютубу

Згодом ЗМІ викрили загадкового юнака – ним виявився репер-початківець та блогер Денис, який знімає провокативні ролики під ніком YOXDEN. Також пару побачили в одній компанії на відпочинку в Єгипті.

Ймовірний бойфренд Alyona Alyona нещодавно зняв відео, де постав у сірому костюмі з картатою краваткою. Примітно, що таке вбрання було на хлопцеві на фото, якими реперка оголосила про нові стосунки. Це відео Alyona Alyona прокоментувала й написала "Кайф".


Alyona Alyona з бойфрендом / Фото з інстаграму Alyona Alyona

Що відомо про нові стосунки Alyona Alyona

  • Вперше реперка розповіла історію кохання з таємничим хлопцем у День святого Валентина. Вона зізналась, що закохалась і нарешті стала щасливою: "Я познайомилася з ним: не старшим, не більшим, не статуснішим. І потонула. Я не можу пояснити, що сталося і чому".
  • Згодом Alyona Alyona пояснила, чому не показує свого бойфренда. Вона заявила, що хлопець є інтернет-персоною, а тому хоче самостійно досягти всього та показати себе у потрібний час.
  • Нещодавно артистка поділилась, що планує переїхати до свого хлопця. Вона також зізналась, що відчуває сумніви, чи ладитимуть вони в побуті