Джерело: інстаграм Євробачення в Україні, СТБ

Найкращу композицію з усіх представлених гуртом Go_A обирали такі члени журі: Джамала, соліст групи The Maneken Євген Філатов, продюсер Руслан Квінта, член правління Суспільного (відповідальний за платформу радіо) Дмитро Хоркін і член правління (відповідальний за платформу телебачення Суспільного мовлення) Ярослав Лодигін.

До слова Гурт Go_A поділився, коли слід чекати нову пісню на Євробачення-2021

Есперти обрали пісню Go_A для Євробачення-2021

На відміну від попередніх років, цьогоріч Національний відбір в Україні не проходитиме, оскільки минулого року згідно з результатами відбору переміг етнофолк-гурт Go_A. На Євробачення-2020 вони повинні були їхати з піснею Solovey, але через пандемію коронавірусу конкурс скасували і всі представники країн автоматично "перенеслись" на 2021 рік, щоправда, тепер вони виступлять з новиви піснями.

Тому, згідно з новими правилами, Go_A повинен був презентувати не менше двох пісень експертному журі, аби ті одноголосно обрали найкращу. Як повідомляють на інстаграм-сторінці Євробачення в Україні, гурт створив три нові пісні, які члени журі прослухали онлайн та обрали найбільш вдалу. Наразі невідомо, що це за пісня, втім, її обіцяють оприлюднити у березні 2021 року.

Реакція українців

На таку новину чимало інстаграм-користувачів відреагували негативно, оскільки вони переконані, що пісню повинні були обирати або відкрито, а не таємно, або ж шляхом голосування самими українцями. В іншому випадку, деякі користувачі переконані, що ніяких трьох пісень гурту Go_A не було, а композиція гурту лише в процесі створення, бо так вони би презентували її вже, а не через місяць. Думки глядачів Showbiz 24 зібрав на офіційній інстаграм-сторінці українського Євробачення та фан-сторінці:

  • "Тюююю. А де ж відкритий відбір між декількома піснями? Обіцянки-цяцянки."
  • Вибирали із 3 пісень, із яких була "Шум" і вона поїде на Євробачення. Я не здивуюся."
  • "Це дивно... Могли б хоч опублікувати фрагменти якісь, щоб бачити реакцію народу і хоч трохи прислухатися... Це дуже дивно. Гаразд, вибрати не можемо, але хоч послухати..."
  • "Вони пісню вибрали а нам тепер чекати до березня. Хоч в такому випадку дві інших би релізнули."
  • "Ще б 31 березня представили пісню!"
  • "Якось дивно. Є три треки, то чому не провести концерт і не обрати разом з глядачами? Можна ж було зробити шоу? Чи все таки всі ці пісні недопрацьовані до кінця і тепер до березня вони будуть допрацьовувати обраний трек?"
  • "Я думаю, ніяких 3 пісень немає. Місяць тому вони вже заявили, що обрали (самі) пісню і фіналізують її".
  • "Тю, сподівалась хоча б на шоу із цим голосуванням. І для чого тоді тягнути кота за хвіст з тим оголошенням аж до березня?"

Що відомо про Євробачення-2021?

Конкурс відбудеться у травні 2021 року у Роттердамі, Нідерланди: перший півфінал пройде 18 травня, другий півфінал – 20 травня, а фінал – 22 травня. Порядок виступів учасників у півфіналах залишиться той самий, що повинен був бути минулоріч, проте виконавці повинні будуть презентувати вже нові пісні, а не ті, з якими їх обрали на Національних відборах.