Гурт Go_A розповів, що перемога на Національному відборі в Україні у 2020 році дуже їх стимулювала до роботи, через що вони написали багато нових пісень. Зважаючи на те, що організатори конкурсу тепер вимагають виступити з новою піснею, вони добряче попрацювали над хітом, повідомляють у "Фактах".

Цікаво Євробачення-2021: організатори розповіли, чи відбудеться конкурс

Зараз ми вже фіналізуємо роботу над нашою піснею. У нас було кілька варіантів, але ми зупинились на найкращій історії, на наш погляд. Не розповідатиму про що вона, дочекаємось уже релізу. Скажу тільки одне, в основу пісні покладений фольклор певного регіону. Мені здається, що нам вдалося зачепити тему, яка буде цікавою для слухачів,
– поділилась солістка гурту Катерина Павленко.

Співачка додала, що презентацію пісні слід очікувати вже через місяць – у лютому 2021-го: "Ми не поспішаємо, адже ще будемо допрацьовувати мастерінг, зведення. Тобто пісня вже готова, але потрібно ще фіналізувати деякі моменти".

Щодо фінансування запису та поїздки, то Катерина була впевнена, що всі питання допоможуть їм закрити кошти з концертів, які вони планували провести у 2020 році. Наразі у них є лише кошти на запис пісні, відкладені з виступів у Польщі, проте як вони будуть виступати у Нідерландах – вони не знають.

Нагадаємо, що минулого року гурт Go_A отримав перемогу, виступаючи з піснею Solovey. Цьогоріч вони виступлять у першому півфіналі, як це було заплановано у 2020-му.

Go_A – Solovey: дивитись відео онлайн

До слова Що робити, коли закриють кордони: організатори Євробачення-2021 знайшли альтернативу

Що відомо про Євробачення-2021?

Конкурс традиційно відбудеться у травні 2021 року у Роттердамі, Нідерланди: перший півфінал пройде 18 травня, другий півфінал – 20 травня, а фінал – 22 травня. Минулого року подію скасували через пандемію коронавірусу, перетворивши концертний зал у госпіталь, а замість Євробачення провели альтернативний концерт.