Експодружжя музиканта Позитива та дизайнерки і подруги Насті Каменських Анни Андрійчук не розкриває дату офіційного розлучення. Однак, судячи з заяв колишніх, розрив відбувся давно. Однією з перших про це дізналася Надя Дорофєєва як близька подруга співака.

До теми Надя Дорофєєва пояснила, чому не носить підбори

Сольна артистка зауважила, що Позитив і Анна, які зустрічалися з юності, дорослішали і досягали успіху разом, тому завершення спільного життєвого етапу було болісним для них обох.

Звичайно, зараз вже жодної драми не було. Це рішення в будь-якому випадку було важким для них обох, я впевнена,
– поділилася Надя Дорофєєва.

Що відомо про розлучення Позитива:

  • Наприкінці квітня Позитив заявив, що розлучився з дружиною після семи років подружнього життя. Тоді він заявив, що жодних інших заяв робити не буде, адже їм треба "поговорити з усіма і з самими собою".
  • Натомість Анна Андрійчук розповіла про розлучення в шоу Насті Каменських "Девочки рулят", яке вони знімали в Мексиці. Дизайнерка заявила, що їй було боляче прийняти те, що вони більше не чоловік і дружина.
  • Хоч Позитив не є прихильником хайпу, на публічну заяву ексдружини він відреагував спокійно. Як з'ясувалося, оголошення про розставання вони заздалегідь узгодили. Зараз вони добре спілкуються і не тримають образу одне на одного. Наприклад, колишні бачилися на святкуванні 40-річчя Потапа.