Михайло Ясинський, яки є продюсером Олі Полякової, вже висловився про весілля у Львові, на якому виступила співачка. Тепер же він прокоментував реліз треку рок-гурту та української виконавиці.

До теми Після критики через кліп: Жадан і Соловій висловились про їхній спільний трек "Серце"

Продюсер Полякової висловився про кліп Жадана і Соловій

На думку Михайла Ясинського, Сергій розумів до чого можуть призвести знімання відеороботи в церкві.

Виглядає це все, як чиста маркетингова провокація. Принаймні для мене,
– сказав продюсер.

Водночас він вважає, що людина, яка давала згоду знімати кліп у храмі повинна була дізнатися подробиці про відео, процес зйомок і вона б мали відповідати за це, а не артисти.

"Людина, яка працює в церкві, піар-менеджер, команда, як їм не соромно? Чому цей шквал негативу не йде на людей, які відповідальні за те, пускати їх знімати в храм чи не пускати", – зауважив Ясинський

Подкаст "Слава Ясинському": дивіться відео онлайн

Кліп на пісню "Серце": що відомо

  • Відомий гурт "Жадан і Собаки" об'єднав зусилля з Христиною Соловій і випустив пісню під назвою "Серце". Цей трек, розповідає про історію кохання двох сміливих людей.
  • Примітно, що одним із місць зйомок кліпу артисти обрали церкву святого Андрія Первозванного, що знаходиться у Львові. Крім того, варто зазначити, що концепція цієї відеороботи була придумана Сергієм Жаданом.
  • Згодом після публікації відеороботи отці УГКЦ звернулися до музикантів, щоб ті видалили кліп, оскільки він суперечить цінностям церкви, адже у відео поцілувалися двоє дівчат.
  • Водночас співак зауважив, що церква у кліпі постала метафорою певного суспільного переконання і загалом громадської думки.