Отці навіть звернулися до музикантів, щоб ті видалили кліп, оскільки він суперечить цінностям церкви через підтримку ЛГБТ-спільноти. Крім того, шанувальники також неоднозначно висловилися про композицію. Деяким слухачам пісня дуже припала до душі, інші ж її захейтили. Тож тепер Сергій Жадан і Христина Соловій прокоментували відеороботу, передає 24 Канал.

До теми "Жадан і Собаки" та Соловій, The HARDKISS, TVORCHI: 9 найкращих пісень тижня, які ви маєте почути

Реакція Сергія Жадана на хейт

Виконавець зазначив, що в храмі відзняли ті фрагменти з відео, про які й було завчасно домовлено, тож ніхто не обманював церкву.

Дехто, не надто сумлінний, поширює інформацію про те, що наша команда ввела церкву в оману і "поміняла сценарій кліпу". Це — неправда. Текст нашої заявки є в мережі, його можна легко знайти. Ми хотіли зняти в церкві музикантів, які виконують пісню. Саме це ми й зняли. Інших домовленостей у нас не було,
– написав співак.

Христина Соловій відреагувала на критику

Співачка закликала хейтерів глибше зануритись в українське мистецтво та українську попкультуру.

Якби ви більше розуміли й глибше відчували, можливо, цієї огиди та жовчі менше було б зараз у нашому медіапросторі. Мене це точно не зачіпає, я вам гарантую. Мені, як солов'ю,
– наголосила виконавиця.

Христина Соловій звернулася до хейтерів
Христина Соловій звернулася до хейтерів / Скриншот з інстаграм-сторіс

Спільний трек Жадана і Соловій: що відомо

  • 20 жовтня гурт "Жадан і Собаки" разом з Христиною Соловій презентували композицію "Серце". У треці оспівується історія кохання сміливих людей.
  • Частину кадрів з кліпу артисти зняли у храмі святого Андрія Первозванного Української греко-католицької церкви, що у Львові.
  • Відомо, що ідея відеороботи повністю належить Сергію Жадану. Він вважає, що в прагненні зняти відео в церкві не було нічого ні антиклерикального, ні провокативного. За його словами, храм був метафорою певного суспільного переконання і загалом громадської думки.
  • Водночас представник церкви закликав видалити кліп з мережі, оскільки мораль, яку музиканти несли через виконання цього кліпу, суперечить християнській моралі.
  • Деякі користувачі погодилися з думкою отця. Водночас були й ті, хто вважає пісню та відеороботу на неї дуже органічною.

"Жадан і Собаки", Христина Соловій – "Серце": дивіться відео