Відома телеведуча Маша Єфросиніна поділилась думками стосовно громадян країни-агресора. Зірка вважає, через кілька років вони будуть каятися за підтримку війни та своє мовчання.

Читайте також Маша Єфросиніна пояснила, чому не пішла б давати інтерв'ю Собчак, як Полякова

Маша Єфросиніна вважає, що росіяни розкаються

"Я перестала звертатися до росіян із проханням розплющити очі. Тепер я скажу: "Та йдіть до біса". З радістю скажу: "Я попереджала, я просила, а тепер подзвоніть завтра або в жовтні, якщо захочете розкаятися", – розповіла Маша Єфросиніна.

Телеведуча переконана в тому, що росіяни розкаються. Все тому, що їм притаманна "моральна та ментальна деградація". Зірка вважає, що у них немає гідності та совісті, тому вони будуть підлаштовуватися під ситуацію.

Ти можеш як у дупу поцілувати Путіна, бо тобі за свою дуже боязно, так і згодом іти до того, кого проклинав і називав "нациком", п'яти цілувати. Ось почуйте і згадаєте мої слова – вони ще будуть розкаюватися,
– заявила Єфросиніна.

Маша Єфросиніна про російських зірок

Телеведуча часто міркує про російських знаменитостей – як тих, хто підтримує війну, так і тих, хто боїться про неї говорити.

  • Наприклад, зірка вважає, що Ксенія Собчак перестала підтримувати Україну й виступати проти війни тому, що злякалась за свої статки.
  • Маша Єфросиніна назвала трупом та нікчемою російського коміка Нурлана Сабурова, який знищив свою репутацію жартом про місячні.
  • Також ведуча розповідала про Філіпа Кіркорова, який випрошував ролі в кіно у Володимира Зеленського, а тепер просить звільнити колабораціоніста Медведчука, але не згадує про українців.