Чоловік виконавиці – Потап перебуває за кордоном. За словами Каменських, він працює над благодійними проєктами. Живе сім'я на гроші, які заробила до війни.

Читайте також Настя Каменських нарешті пояснила, чому Потап досі не повернувся в Україну

На що живе Настя Каменських

За понад 6 місяців повномасштабної війни NK виступала на багатьох концертах за кордоном, однак вони здебільшого благодійні. На заходах збирають кошти на підтримку України.

Ми зараз нічого не заробляємо. Єдине, що я намагаюся з музикантами, коли їжджу, в них сім'ї, діти, трохи більше їх привозити. Таке складне питання, тому що нема нічого. Але зараз живемо за гроші, які накопичили до війни, які були відкладені для кліпів, проєктів,
– розповіла NK.

Настя вже розповідала, що за час війни вона з Потапом зібрали для України понад 75 мільйонів гривень. За кордоном вони не сидять на місці, постійно працюють на наближення перемоги. Потап не повертається в Україну, оскільки в Європі має благодійні проєкти, концерти. Артисти не збираються зупинятися й надалі говоритимуть світові правду про війну в Україні.

Артисти й благодійні концерти

  • Володимир Завадюк розповідав, що гроші з подій, які він організовував, йшли саме на благодійність – одразу в Мінсоцполітики або на United24. Усі зірки під час цих подій виступали абсолютно безплатно.
  • Alyosha в інтерв'ю 24 каналу розповідала, що отримала гонорари за кілька виступів, коли просила організаторів. Артистка робила це, оскільки має трьох дітей.
  • MamaRika в інтерв'ю 24 каналу зізнавалася, що під час гастролей за кордоном нічого не заробляє, а ще й витрачає власні гроші на дорогу та інші побутові витрати.