За майже два тижні в Україні Настя Каменських встигла і в Ірпені виступити, і до дітей в Охматдит навідатися. В одному з інтерв'ю співачка нарешті відповіла на запитання, де Потап.

Цікаво Я розчарований, – Даніель Салем звернувся до Потапа, який досі відсиджується за кордоном

Чому Потап не повернувся в Україну разом з Каменських

Як тільки зірку запитали про Потапа, вона одразу ж згадала про його хворобу – параліч обличчя, через який він не зміг виступити на благодійному концерті в Мадриді.

У нього паралізувало пів обличчя. Ми зараз проходимо процес адаптації і більшість українців переживають посттравматичний синдром чи депресію, у когось здоров'я починає сипатися, нервова система не витримує,
– виправдалася Настя Каменських за чоловіка.

Артистка також поспішила додати, що за шість місяців за кордоном їхня сім'я, себто вона і Потап, зібрала 75 мільйонів гривень на допомогу Україні. Тож саме через благодійні концерти та заходи репер залишився в безпеці.

Зараз у нього є декілька проєктів, які він просто повинен завершити. І зовсім-зовсім скоро він приїде додому,
– пообіцяла співачка.

Потап з Настею Каменських / Фото з інстаграму репера

Що Каменських відповіла хейтерам

Співачка вкотре наголосила, що вони з Потапом не втекли з України напередодні війни, а полетіли в Іспанію записувати їй новий альбом. Однак там їм нібито не було легше, ніж тим українцям, які прокидалися від вибухів і сирен.

На жаль, так вийшло, що я застряла, як і багато людей, які були у відрядженні чи на відпочинку в момент, коли сталася в нас війна. Чомусь є такий наратив: "Той хто там – йому легше, той, хто тут – йому важче". Це неправда. Тому, що війна у кожного українця. Біль у мене йде монотонною лінією, але я не можу розклеюватися. Я нібито затримала дихання, щоб працювати,
– поскаржилася Настя Каменських.

Вона звернулася до хейтерів і закликала їх не гнобити зірок у коментарях, адже це діє на руку нашому ворогу.

"Хейт, звичайно, величезний, і мене це обурює, засмучує. Але, що б мені хотілося сказати людям, які вважають, що щось там хтось недоробив, чи зробив. Коли людина хоче написати щось погане про свого ж співвітчизника, краще написати пост про те, що в нас війна, і, може, воно дійде до іншого куточку світу, і розповість правду. Будь ласка, давайте будемо єдині, єдині у всьому", – попросила Настя Каменських замість Потапа.