Під час першої хвилі хейту Олександр Заліско заявляв, що "не обирав день, коли народитися" і святкував так, як хотів, бо "не всі 27 числа сумували цілий день". Однак після того, як від його реклами стали відмовлятися відомі бренди, блогер кардинально змінив ставлення до ситуації.

До теми "Нам ніхто не сказав": гості Олександра Заліска виправдовуються за свято у День пам'яті

Зараз він просить вибачення за свою тупість і неуважність. Однак пояснює, що не міг відсвяткувати 29-річчя перед 27 листопада, бо це погана прикмета, і не переносив пізніше, бо "починається піст".

Найбільша моя помилка в тому, що я через тупість і неуважність не подивився, що в цей день День пам'яті жертв Голодомору,
– оголосив Заліско.

"Я не політик, я блогер. І не мій профіль складно, глибоко, аналітично мислити. Я просто показую своє життя", – додав хлопець в інстаграмі.

Він повідомив, що вечірка не мала назви "голодна блогерська туса". Ця фраза нібито була вирвана з контексту інстаграм-сторіс Володимира Остапчука – ведучого цинічного святкування в Будинку вчених у Львові.

"Ні в якому разі, не дай Боже так назвати вечірку. Не знаю, як треба думати, щоб так зробити, таких намірів не було", – виправдовується блогер.

До теми "Голодна туса блогерів": Заліска після скандалу запросили у поліцію

Як Олександру Заліску живеться після "голодної туси"

Блогер-мільйонник скаржиться, що потерпає від злобних коментарів у мережі. Після туси в День пам'яті жертв Голодоморів його хейтять так, як не хейтили за всю історію ведення інстаграму.

Однак найбільше юнаку соромно перед мамою, яка після вечірки 27 листопада "дуже розчарована і плакала два дні". Спочатку Заліско вибачився перед нею, а тепер і перед усією Україною.

Останні три дні дуже важкі. Я навіть не уявляв, наскільки багато злісних коментарів, побажань і погроз я можу отримати. Дуже неприємно і боляче, коли сотні тисяч людей щохвилини бажають тобі щось нехороше,
– розповідає блогер.

Він додав, що усього за два дні після "голодної туси" залишився без доходу й контрактів з відомими брендами.

"За дві доби мене позбавлено фактично всіх джерел доходів. Найбільші національні бренди розірвали угоди зі мною і відмовились від подальших співпраць. Чи удар це для мене? Величезний", – прибідняється Олександр Заліско.