У фіналі шоу змагалися 8 учасників. Перемогу у "Голосі країни-13" здобув Михайло Панчишин з команди Артема Пивоварова.

Цікаво Переможець "Голосу країни-13" відмовився від кубка: чому він прийняв таке рішення

Юрій Городецький довів до сліз своєю промовою

Військовий Юрій Городецький посів друге місце. Після виступу він зворушив глядачів промовою. Воїн ЗСУ спочатку подякував за можливість стояти на сцені "Голосу країни".

"Хочу подякувати за підтримку і своїй дружини. Я тебе дуже кохаю", – звернувся військовий до коханої зі сльозами на очах.

Вокаліст також подякував українцям за підтримку та працю: "За те, що надихають мене співати… Співати невеликі ролики, але вони для мене дуже важливі".

Згадав Юрій Городецький і про побратимів. Він зі сцени шоу звернувся до своєї 28-ї бригади.

Хлопці, давайте домочимо кацапів і давайте далі будемо просто веселі пісні співати, а не співати і плакати,
– сказав фіналіст.

Городецький зворушив промовою на "Голосі країни": відео

У фіналі “Голосу країни-13” Юрій Городецький заспівав пісню Квітки Цисик "Місто спить". Виступ учасника з команди Наді Дорофєєвої зворушив до сліз глядачів.

Дивіться виступ Юрія Городецького на "Голосі країни": відео

Як завершився 13 сезон "Голосу країни"

  • Вперше в історії прямий ефір суперфіналу шоу пройшов за кордоном – у Польщі. За перемогу змагалися 8 учасників під наставництвом зіркових тренерів – Юлії Саніної, Артема Пивоварова, Наді Дорофєєвої та Івана Клименка.
  • Цього року були нові правила – під час ефіру тренер кидав виклик іншому тренеру, виставляючи свого учасника. Наставник мав прийняти виклик та запросити на сцену вокаліста зі своєї команди. Переможця обирали глядачі.
  • Перемогу в шоу здобув Михайло Панчишин – 25-річний виконавець, український захисник і ветеран війни, а також переможець "Х-Фактора". Другим суперфіналістом став військовий Юрій Городецький.
  • Додамо, що всі кошти, зібрані у прямому ефірі завдяки смс-голосуванню, будуть спрямовані на допомогу Збройним Силам.