За словами продюсера, він стоїть на обліку. Однак Юрій зауважив, що ніколи не тримав зброю в руках. В нього є лише військова підготовка, яку той проходив ще в радянській школі.

До теми Це інше життя, – Віталій Козловський пояснив, чому повернувся до Києва з фронту

Юрій Горбунов зізнався, чи готовий іти на фронт

З'ясувалось, що телеведучий не служив, бо навчався в той період, коли в театральному інституті перестали брати хлопців в армію. Він переконаний, що в тилу може зробити більше, ніж на фронті. Однак зазначив, якщо потрібно буде, то піде воювати.

Якщо потрібно буде, то підуть усі. Я не служив в армії, ніколи не тримав у руках зброю, але, якщо це потрібно буде зробити, я зроблю це у свої вже 53 роки. Зараз я розумію, що можу більше зробити для наших військових за межами армії. Ми живемо у війну й особливих у нас немає,
– розповів телеведучий.

Інтерв'ю з Юрієм Горбуновим: дивіться відео онлайн

До слова, нещодавно трапився скандал довкола серіалу "Інгулець". Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" кілька місяців тому оголосила про мистецький конкурс, на який було подано 123 заявки, переможцями стали 53 з них. Серед них і компанія "Прототип Продакшн", керівником якої є Юрій Горбунов. Студія мала б зняти 24-серійний серіал "СМТ Інгулець" за 33 мільйони гривень. Відтак багато українських зірок висловилися про цей інцидент. Люди зауважили, що недоцільно використовувати такі колосальні гроші на зйомки фільму, коли в країні йде війна.

  • Спершу телеведуча Маша Єфросиніна відмовилась коментувати бурхливі обговорення з приводу серіалу та виділених на нього коштів. Вона пояснила, що не хоче брати участь у "внутрішніх срачах" та "публічних розстрілах людей". Згодом вона висловилася знову, де написала: "Від**іться ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще у 2021 році". Ведуча додала, що своїм дописом намагалась пояснити, що до неї потрібно ставитися як до людини, а не як до об'єкта.
  • Сам Юрій Горбунов відмовився розповідати, що за подія відбулася у 2021 році. Ведучий додав, що про конфлікт, який стався між ними, краще запитати у самої Єфросиніної. Він також додав, що для нього Маша існує й не пропала. Він сказав, що у 2022 році привітав її з днем народження, але не отримав відповіді