Напередодні Влад Яма опублікував архівне фото ще з довоєнного життя в Києві, коли транслювалось шоу "Танці з зірками". У 2020 році суддями на той час були Влад Яма, Катерина Кухар та Григорій Чапкіс.

Читайте також Онук Григорія Чапкіса потрапив в аварію у США: йому наклали 20 швів – фото з лікарні

Григорій Чапкіс, як завжди, був одягнений у бездоганному смокінгу і мав струнку поставу у будь-якій ситуації. Вже через кілька місяців він зліг з пневмонією, яка дала ускладнення на його здоров'я.

Згадаймо маестро Григорія Миколайовича Чапкіса. Сьогодні рік як його немає з нами. Але його харизму, жарти і танці я не забуду ніколи. Якось ми сиділи поруч під час мейк-апу і він сказав дівчатам гримерам: "Мене зробіть молодшим за Яму!". Згадую і усміхаюсь… Пам'ятаємо…
– написав Яма.


Влад Яма з Григорієм Чапкісом / Фото з інстаграму танцюриста

Зазначимо, що Влад Яма зараз рідко з'являється в мережі, втім, роковини Народного артиста України він вшанувати хотів. Син Григорія – Грег Чапкіс, а також Франциско Гомес подякували Владу за його слова.

Смерть Григорія Чапкіса: головне

  • У середині 2021 року Григорій потрапив до лікарні і запаленням легенів, але згодом його виписали. Потім Григорій ще раз потрапив у лікарню.
  • Наступні пів року чоловік постійно хворів, мав змарнілий вигляд, а доглядав за ним старший син та його рідні. Хореограф помер у колі рідних 13 червня минулого року на 92-му році життя.
  • Публічна прощальна церемонія з легендарним танцівником відбулась 18 червня у Національній Філармонії України, що на Володимирському узвозі.
  • Окрім дітей та онуків, в останню путь Чапкіса провели Володимир Зеленський, Влад Яма, Павло Зібров, а вже на Байковому цвинтарі з'явилися співачка Камалія, танцівники Ілона Гвоздьова та Дмитро Дікусар.