Поки букмекери роблять перші ставки щодо учасників Євробачення-2023, гурт TVORCHI відвідав Норвегію. 24 лютого в Осло відбулась масштабна акція на підтримку України.

Дивіться також "Антитіла" потужно заспівали "Фортеця Бахмут" у Лондоні й подякували британцям: відео

TVORCHI виступили в Осло

У роковини повномасштабного вторгнення відбулась акція-концерт на центральній площі біля парламенту. Там зібралося декілька тисяч людей – як норвежці, так і українці.

Вразило те, як норвежці відчувають наш біль, з якою емпатією говорять про Україну і нашу перемогу. Стільки слів підтримки тут чуємо, безліч українських прапорів бачимо на будинках та у вікнах норвежських квартир,
– поділилися учасники гурту.

"Кажуть, що люди з Півночі холодні та закриті. Можливо, лише ззовні, бо гарячі серця тих, кого ми тут зустрічаємо здатні розтопити кригу", – додали TVORCHI.

TVORCHI виступили в Осло: відео

Також учасники гурту TVORCHI познайомилися з представницею Норвегії на Євробаченні – Alessandra.

  • Цікаво, що днями Україну також підтримали у Фінляндії. 25 лютого там відбувся Національний відбір. У залі під час ефіру до фінів звернувся український ведучий Тимур Мірошниченко. Після цього просто під час ефіру вибухнули овації – глядачі бурхливо підтримали Збройні сили України й український народ.