Організація міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2023 цього року лягла на плечі українського та британського комітету. Оформленням розкішної сцени займався дизайнер і художник-постановник Хуліо Хімеде, який раніше працював з Греммі та MTV EMA.

До слова У Ліверпулі відкрили реєстрацію волонтерів на Євробачення: як туди потрапити

Євробачення-2023: як виглядає сцена

Хуліо Хімеде розповів, що сцена займає площу розміром 450 квадратних метрів, на якій розташовані монітори. У підлогу вбудовано близько 700 відеоплиток та понад 1500 світлодіодних світильників. На перших фото, що з'явилися в мережі, сцена підсвічується синім кольором, що нагадало користувачам мережі космічний стиль.

Сцена Євробачення / Фото з сайту конкурсу

Постановник пояснив, що концепцією цьогорічного дизайну сцени є "об'єднання, святкування та спільнота". Він намагався передати схожість Великої Британії та України.

Архітектура черпає натхнення з широких обіймів, розкритих для України, виконавців та гостей з усього світу. Я зосередився на культурних аспектах та подібності між Україною, Великою Британією та, зокрема, Ліверпулем. Від музики, танцю та мистецтва до архітектури та поезії,
– розповів Хуліо Хімеде.


Сцена Євробачення / Фото з сайту конкурсу

Що відомо про Євробачення-2023

  • У конкурсі, що відбудеться 2023 року, візьмуть участь 37 країн. Їхні представники виступлять у двох півфіналах і фіналі, які проведуть 9, 11 та 13 травня відповідно.
  • Євробачення відбудеться на Ліверпульській арені, яку називають M&S Bank Arena. Вона розташована в центрі міста та може вмістити близько 11 тисяч глядачів.
  • Гасло цьогорічного конкурсу – United by music – "Об'єднані музикою". Тоді як логотип – барвистий ефект електрокардіограми, що створює ланцюжок сердець. Вони у різноманітних кольорах – це жовтий, синій і фіолетовий з рожевим.
  • Україну представлятиме гурт TVORCHI з піснею Heart Of Steel у фіналі, 13 травня. Порядок виступів можна переглянути за посиланням.