Волонтерська програма на Євробачення-2023 у Ліверпулі вже офіційно відкрита. Організатори запрошують до роботи на різні періоди часу близько 500 волонтерів, які працюватимуть вже з вівторка 25 квітня до понеділка 15 травня.

До слова Мер Києва Кличко подякував Ліверпулю, який приймає Євробачення-2023 замість України

Залишилося трохи більш як три місяці до того, коли Ліверпуль захопить один із найбільших музичних конкурсів у світі, команда міста-господаря Євробачення хоче, щоб ви взяли участь. Гарантуємо захопливий досвід, який поєднує наполегливу роботу та веселощі, а також де волонтери матимуть можливість поспілкуватися з людьми з різного походження й отримати навички у цьому шляху,
– заявляють організатори Євробачення.

Хто може стати волонтером Євробачення-2023

  • Щоб подати заявку, волонтери повинні мати не менше 18 років, бути доброзичливими, відкритими і добре знати місцевість.
  • Важливим бонусом стане володіння англійської мови, адже конкурс є міжнародним і там слід очікувати гостей з різних країн світу.
  • Важливо мати право на волонтерство у Великій Британії та бути готовими для кількох волонтерських змін.
  • Охочі, які мають намір стати волонтерами, але живуть за межами країни, повинні мати робочу візу.

Організатори наголошують, що важливим моментом Євробачення-2023 є те, щоб створити різноманітну та інклюзивну волонтерську команду з поєднанням місцевих волонтерів і волонтерів, які знають українську мову та культуру. За їхніми словами, волонтери будуть розташовані:

  • в центрі міста;
  • в туристичному інформаційному центрі в Liverpool ONE;
  • у Eurovision Village на Pier Head;
  • на ключових транспортних вузлах.

Серед обов'язків волонтерів будуть сканування квитків на заходи, зустріч і привітання відвідувачів або вітання артистів у зонах за лаштунками Євробачення. Звернемо увагу, що волонтери не будуть працювати на майданчику M&S Bank Arena, де відбудеться пісенний конкурс Євробачення.

Нагадаємо, що конкурс Євробачення відбудеться 9 та 11 травня – перші два півфінали, і 13 травня – фінал змагання. Захід проведуть у британському Ліверпулі, хоч перемога торік дісталась Україні. Конкурс перенесли в іншу країну через повномасштабну війну, яку розпочала Росія. Україну цьогоріч представлятиме гурт TVORCHI.