Ще в липні Суспільне наголошувало, що пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, але на підтримку України, з українським духом. Тож спочатку синьо-жовтий прапор з'явився на лого в Ліверпулі, а тепер і на офіційній символіці.

До теми Перемога на Євробаченні, нові хіти, пісні з іноземцями: як змінилась музика в Україні у 2022

Логотип і гасло Євробачення-2023 в Ліверпулі

На фасаді концертної зали Сент-Джордж-Холл з'явився банер Євробачення-2023. На ньому нове потужне гасло конкурсу – United by music – "Об'єднані музикою". Мабуть, неспроста голова правління Суспільного Микола Чернотицький казав, що ціль України – "об'єднати всю Європу навколо наших спільних цінностей – миру, підтримки, цінування розмаїття і таланту".

Тоді як логотип – це барвистий ефект електрокардіограми, що створює ланцюжок сердець. Кожне з них реагує на ритм і звук, щоб проілюструвати колективне серце, яке б'ється в унісон усіх учасників і глядачів Євробачення. Серця чотирьох кольорів – звичайно ж, жовтий, синій і фіолетовий з рожевим, які є фірмовими для конкурсу. Логотип створений у співпраці агентства Superunion у Великій Британії та української креативної студії Starlight Creative.

Символіка Євробачення-2023 в Ліверпулі / Фото з інстаграму конкурсу

Головний меседж такої символіки розкриють на урочистій церемонії передачі ключів та першій пресконференції Євробачення-2023, яка відбудеться 31 січня о 22:00 за Києвом. Однак єврофани вже пишуть, що цьогорічний логотип нагадує емблему Євробачення-2017, яке Джамала привезла в Україну.

Цікаво, що відео з Ліверпуля зняли під переможний трек Kalush Orchestra Stefania, а не під конкурсну пісню британця Сема Райдера.

У Ліверпуля новий вид,
– йдеться у підписі.

  • Нагадаємо, рішення про перенесення Євробачення-2023 у Велику Британію прийняли 25 липня. На такий крок Європейська мовна спілка пішла з міркувань безпеки, адже підготовка до конкурсу триває 12 місяців, бойові дії в Україні тривали.
  • Суспільне та міністр культури Олександр Ткаченко намагалися відстояти Євробачення-2023, але все ж погодилися віддати його Великій Британії. BBC одразу ж заговорило про тісну співпрацю.
  • Від нас на Євробачення-2023 поїде гурт TVORCHI – саунд-продюсер Андрій Гуцуляк і вокаліст Джеффрі Кенні – з піснею про сталеві серця Heart of Steel. Хлопці автоматично потрапляють у фінал разом з країнами-засновницями – Великою Британією, Німеччиною, Францією, Іспанією та Італією. У Ліверпулі вони виступлять 13 травня.