Суспільне повідомило, що гурт TVORCHI, який переміг на Нацвідборі Євробачення 2023 за результатами голосування глядачів, погодився зі всіма положеннями контракту та вирушить у Ліверпуль у травні 2023 року.

Читайте також "Годі плакати": Юлія Саніна пояснила, чому Jerry Heil і KRUTЬ програли гурту TVORCHI

TVORCHI – офіційний представник України на Євробаченні-2023

Соліст Джеффрі Кенні та саундпродюсер Андрій Гуцуляк показалися з головою української делегації на Євробачення Оксаною Скибінською та підтвердили свою участь у міжнародному пісенному конкурсі.

Офіційно: гурт TVORCHI представить Україну на Євробаченні-2023. Суспільне Мовлення підписало договір з переможцем Національного відбору Євробачення-2023 гуртом TVORCHI на участь у пісенному конкурсі Євробачення-2023, фінал якого відбудеться 13 травня у Великій Британії,
– йдеться в повідомленні.

Гурт TVORCHI з Оксаною Скибінською / Фото Суспільного, Анастасія Мантач

  • Нагадаємо, на Євробачення-2023 гурт TVORCHI поїде з піснею про сталеве серце – Heart Of Steel.
  • У фіналі Нацвідбору вони перемогли завдяки глядачам. Якщо судді віддали їм 9 балів з 10 можливих, то глядачі вивели на першу сходинку. Свої голоси в Дії за TVORCHI віддали понад 54 тисячі українців. Загалом за учасників проголосували понад 166 тисяч осіб.
  • Україна, як переможниця Євробачення-2021, автоматично проходить у фінал пісенного конкурсу разом з п'ятьма країнами-засновницями – Великою Британією, Німеччиною, Францією, Іспанією та Італією. Так, TVORCHI оминають півфінали та з'являться на сцені в Ліверпулі аж 13 травня.