У розпал підготовки до прямого ефіру Національного відбору Євробачення 24 канал поспілкувався з фіналістами для спецпроєкту "На українську вечірку в Британію", аби дізнатися більше про тих, хто може представити Україну в Ліверпулі. DEMCHUK зізнався нам, що думає про суддів, і пояснив, чому Джамала найвимогливіша з трійки.

Читайте повну версію Не називаю початківців ноунеймами, – інтерв'ю з DEMCHUK про відбір, російські пісні і Каменських

DEMCHUK висловився про суддів Нацвідбору Євробачення-2023

Вася Демчук вважає, що Тарас Тополя та Юлія Саніна будуть лояльнішими, ніж Джамала. Однак, як переможниця Євробачення-2016, вона, на його думку, дасть влучні рекомендації.

Зі всієї трійки Джамала має найбільший досвід у Нацвідборах та, власне, в участі на Євробаченні. Впевнений, що вона буде аналізувати виступ кожного не тільки з найбільшою вимогливістю, але й дасть корисні поради,
– прокоментував співак.

Демчук каже, що погоджується зі складом журі, яке обрали голосуванням у Дії, адже це вибір народу. Щоправда, відмовився зізнаватися нам, за кого віддав свій голос: "Хочу, щоб ім'я мого кандидата залишилось в таємниці".

DEMCHUK – фіналіст Нацвідбору Євробачення / Фото з пресслужби артиста

  • Нагадаємо, для спецпроєкту "На українську вечірку в Британію" бандуристка KRUТЬ розповіла, як ставиться до перенесення Євробачення-2023 в Ліверпуль.
  • Натомість колоритна FIINKA відповіла на закиди про "неформат" і висловилася про конкурентів.
  • Учасники "Голосу країни" гурт 2TONE зізналися, як колишній тренер Святослав Вакарчук відреагував на їхню конкурсну пісню "Квітка".