Євгенія Емеральд, у народі "Жанна д'Арк", завагітніла під час повномасштабної війни. У жовтні вона вийшла заміж на передовій, а тепер повідомила українцям стать дитини, яка народиться вже за кілька місяців.

Дивіться також Для снайперки Євгенії Емеральд пошили військову форму для вагітних

Кого народить Євгенія Емеральд

Для Євгенії та її коханого друзі організували незабутнє свято. У час війни важливо не втрачати позитивних емоцій, радіти кожному моменту, тому подружжя сповна насолодилося тим вечором.

Світ чекає на снайперку! Наше військове бандерятко – майбутня дівчинка. Цю дитину нам подарував Бог під час війни. Я точно знаю, що про мініснайперку буде знати весь світ, вона перевершить своїх батьків!
– поділилася радісною новиною Емеральд.

Коханий Євгенії мріяв саме про дівчинку. Снайперка з іронією прокоментувала це: "Це він ще не знає, що таке я в квадраті. Мій татусь зрозумів би його. Давайте помолимося за Євгена".

Нагадаємо, Євгенія Емеральд 14 жовтня вийшла заміж за коханого, який також військовий. Церемонію зіграли просто серед лісу на передовій, а розписав пару Генерал ЗСУ. Вже наприкінці жовтня вона повідомила про вагітність. Тоді зізналася, що близько 2 місяців була на фронті при надії. Жінка продовжує служити, але тепер не бере участі в бойових діях. У декрет піде лише через кілька місяців.

Тепер для неї пошили спеціальну військову форму, оскільки раніше форм для вагітних в Україні не було. Це зробили волонтери з благодійної організації "Землячки. Ukrainian Front". До зими фонд планує виготовити ще близько 2 тисяч форм для жінок, які зараз служать в лавах ЗСУ.