Нещодавно чоловік поширював світлини, зроблені біля РАЦСу з дівчиною у білій сукні з вишивкою. Підписники подумали, що Євген одружився. Пізніше з'ясувалося, що ролик – це постанова.

Інтригує Євген Клопотенко розкритикував Світлану Лободу: "Вона ненормальна"

Клопотенко сказав, чи має дівчину

Шеф-кухар відверто розповів, чи залишається холостяком. За словами Клопотенка, у нього навіть немає часу, щоб зустрітися з друзями.

Немає в мене ні дівчини, ні хлопця. Мені щось не вдається організувати це,
– відповів він.

Клопотенко також додав, що у нього немає багато друзів зараз. Він присвячує весь свій час кар'єрі.

У мене друзі – це моя духовка,
– зазначив Євген.

Програма Євгена Клопотенка: дивіться відео онлайн

Що відомо про особисте життя Євгена Клопотенка

  • Загалом чоловік рідко розповідає про своє особисте життя. Відомо, що Євген надає перевагу вільним стосункам. Шеф-кухар не бачить себе у класичній родині. Йому важливо мати особистий простір та будувати життя окремо від коханої.
  • Нещодавно шеф-кухар публікував кілька фото, на яких стоїть біля РАГСу з ймовірною обраницею. З'ясувалося, що це була солістка гурту OY Sound System Вікторія Родко. Колектив брав участь у Національному відборі на Євробачення-2023. Дівчина обрала білу сукню з вишивкою та пальто. Також вона одягнула фату. Усі подумали, що пара одружилась.
  • Однак згодом з'ясувалося, що весілля було фейковим. Гумористичний ролик зняли для того, щоб заликати людей донатити. Вони хотіли зібрати кошти на автомобілі для медиків інтернаціонального легіону. Сума була 2 мільйони гривень.