Євген пояснив, що артистці треба публічно вийти, засудити та відректися від всього російського. На думку кухаря, тоді українці їй пробачать.

Вас також може зацікавити Я взяв собі водія, – Євген Клопотенко здивував сумою, яку витрачає на місяць

Євген Клопотенко висловився про Лободу

Він зауважив, що артистці треба перепросити в українців. Окрім цього, публічно "послати" всіх росіян.

Нехай Лобода вийде і скаже, що Путін л*х і пішло все в ж*пу. Я українка. Усі російські пісні, до побачення. Я була дурепою, нічого не розуміла, вибачте мені, що була тупорила. Тепер я хочу, щоб ви прийняли мене назад, тому що я зрозуміла, що таке Україна,
– зазначив кухар.

"Але вона ненормальна, тому не може так сказати. І якщо вона скаже публічно, що вона проти всіх (росіян – 24 Канал) і на х*р усіх пошле — тоді все буде чудово", — додав Клопотенко.

Євген Клопотенко розкритикував Лободу: дивіться відео онлайн

Що інші українські артисти думають про Лободу

  • MELOVIN не впевнений, що таким виконавцям як Лобода варто довіряти. На його думку, їх треба забути, адже вони можуть "перевзутися" й вдруге.
  • Фронтвумен гурту ONUKA Ната Жижченко переконана, що репутацію обнулити не можна. І будь-які вчинки, чи слова, також не можна стерти. Тож люди все одно пам'ятатимуть про ті, чи інші дії артистів.
  • Олександр Пономарьов керується Біблією відтак дотримується думки "не суди, не судимим будеш". Він вважає, що таким як Ані Лорак і Таїсія Повалій, які обрали Росію, варто було б вчинити бодай як Світлана Лобода, котра "встала, піднялася й поїхала".
  • Коля Сєрга сказав, що Лободі треба дати можливість виступити на передовій, аби вона подивилася в очі та відповіла на питання військових.