Вранці 1 жовтня королева Єлизавета II й принц Чарльз з'явилися на заході, що відкрив проєкт The Queen's Green Canopy ("Зелений купол королеви"). Цей проєкт присвячений платиновому ювілею правління королеви Великої Британії.

До слова Королева Летиція з'явилась на публіці у стильній блузці та штанах: фото нового образу

Єлизавета II й принц Чарльз посадили дерево

Щоб відзначити початок сезону посадки дерев, королева Великої Британії разом з сином посадила дерево. Мідний бук з'явився на території королівської резиденції Балморал.

Будемо сподіватися, що він виживе,
– пожартував про бук принц Чарльз.

До королеви та її сина приєдналися діти з місцевих шкіл. Вони отримали премію Junior Forester Award, яку було засновано сьогодні, 1 жовтня. Єлизавета II багато усміхалась та спілкувалась з дітьми.

Для перегляду відео гортайте праворуч:

Аутфіт королеви

Її Величність з'явилась на публіці у відповідному образі. Вона постала у довгому плащі кольору хакі та стильній хустині з зеленим принтом. Королева одягнула високі гумові чоботи, а також зробила макіяж, нафарбувавши губи рожевою помадою.


Єлизавета II / Фото з інстаграму королівської сім'ї

У той час, як королева Єлизавета II лише повернулась до роботи після літніх канікул, Кейт Міддлтон і принц Вільям вже активно працюють.

  • Днями герцоги Кембриджські приїхали з візитом у Північну Ірландію. Там Кетрін зіграла регбі у спортивному образі.
  • У Північній Ірландії Кейт Міддлтон та принц Вільям також спілкувалися з рідними громадськими організаціями та зустрічалися з молоддю.
  • Напередодні поїздки до Ірландії неперевершені герцоги Кембриджські, герцог Уельський та герцогиня Корнуольська стали гостями прем'єри фільму "007: Не час помирати" про Джеймса Бонда.