Герцоги Кембриджські вже частіше з'являються на публіці. Зокрема, вони повернулися до робочих поїздок і однією з перших країн, яку відвідали після відпустки, стала Північна Ірландія.

Дивіться також Кейт Міддлтон вийшла у світ разом із чоловіком: фото герцогині у фіолетовому костюмі

Спортивний образ Кейт Міддлтон

Оскільки Кейт їхала у регбі-клуб, то й вбрання обирала відповідне. Вона постала перед публікою у спортивній куртці Define від Lululemon, яку поєднала з класичними штанами і кросівками New Balance x Sweaty Betty Vazee.

Волосся герцогиня вклала у локони й зібрала у хвіст. На обличчі зробила легкий повсякденний макіяж з акцентом на очах.


Кейт Міддлтон і принц Вільям у Північній Ірландії / Фото з інстаграму герцогів


Кейт Міддлтон і принц Вільям у Північній Ірландії / Фото з інстаграму герцогів

Принц Вільям зіграв регбі в темно-синіх штанах і блакитному светрі, під який одягнув світлу сорочку. Також поєднав одяг з кросівками.

Зазначимо, що цього разу Кейт і Вільям не одягали захисні маски.

\
Принц Вільям у Північній Ірландії / Фото з інстаграму герцогів


Кейт Міддлтон і принц Вільям у Північній Ірландії / Фото з інстаграму герцогів

Текст публікації герцогів Кембриджських:

Чудовий день активності в оточенні гравців, тренерів та волонтерів, які беруть участь в ініціативі "Спільноти, що об'єднують спорт".

Проєкт є співпрацею між Ірландською футбольною асоціацією, Ольстерською гельською спортивною асоціацією та Ольстерським регбі й має на меті сприяти миру та примиренню.

Спільноти, що об'єднують спорт, використовують можливості кожного виду спорту, щоб сприяти змістовному, цілеспрямованому та стійкому контакту між людьми з різним походженням. Зокрема, об'єднанню в релігійній сфері та зміцненню стосунків.