Після тривожних новин про стан здоров'я королеви Єлизавети II з'явилися новини про її самопочуття. Її Величність нібито повідомила рідним, що почувається набагато краще.

Цікаво Насолода для очей королеви: у Віндзорському замку запалала 7-метрова ялинка

Єлизавета II добре почувається і готується до Різдва

Королева 17 грудня хоче відправитися у Норфолк. Щоправда, скоріш за все вона порушить традицію, і не їхатиме поїздом, а полетить вертольотом. Вона хоче відсвяткувати Різдво разом з усією родиною в Сандрінгемському палаці.

Королева повідомила всім, що останнім часом почувається набагато краще, і дуже чекає, коли прийме їх на Різдво. Як і інші сім'ї, це буде перший раз, коли Її Величність зможе зібратися зі своєю великою родиною після того, як була самотньою через пандемію коронавірусу,
– пишуть джерела.

Залишається невідомим те, чи запише Єлизавета II різдвяне привітання.

Покращене самопочуття Її Величності підтверджує й те, що вона вже кілька разів виходила на публіку:

  • 24 листопада Єлизавета II постала на робочій зустрічі з головою Банку Англії. Для аудієнції вона одягнула темну сукню.
  • Минулого разу вона бачилась з генералом сером Ніком Картером у квітковій сукні. Перед цим вона була на відпочинку, якого дотримувалась за порадою лікарів.
  • 21 листопада Її Величність відвідала подвійні хрестини правнуків – синів принцеси Євгенії та Зари Тіндолл. Церемонія, яка була секретною, відбулась у Королівській каплиці Всіх Святих у Віндзорському парку.