Традиційна різдвяна ялинка висотою 7 метрів (як середній двоповерховий будинок) розміщена у Георгіївському залі Віндзорського замку. Уся ялинка прикрашена сотнями лампочок, що переливаються, бантами і дзеркальними прикрасами у золотисто-червоних кольорах. На верхівці ялинки можна побачити ляльку у золотому вбранні з королівською накидкою.

Читайте також До Ватикану привезли 28-метрову різдвяну ялинку: святкові фото красуні


Ялинка у Георгіївському залі Віндзорському замку / Фото Getty Images


Прикраси на ялинці у Віндзорському замку / Фото Getty Images


Верхівка 7-метрової ялинки / Фото Getty Images

На сторінці благодійної організації Royal Collection Trust також з'явилось відео з норвезькою красунею, вирубаною командою лісівників у Віндзорському Великому парку, що входить до складу Crown Estate.

До слова Свято наближається: Джилл Байден показала ялинку, яку привезли в Білий дім

Де ще прикрасили замок

У замку, в іншій кімнаті, яку називають "малиновою", також розмістили ялинку, але менших розмірів. Головними кольорами іграшок стали червоні та фіолетові.


Ялинка у "малиновій" вітальні / Фото Getty Images

Окрім ялинки, у Віндзорському замку в екскурсійній частині також виставлені легендарні костюми королівської сім'ї.


Виставка у Віндзорському замку / Фото Getty Images

Різдво у королівській родині

  • Зазначимо, що у 2021 році Єлизавета II разом із сім'єю проведе Різдво у стінах Сандрінгемського замку, як це було кілька десятиліть поспіль. На святі зазвичай присутні усі найближчі рідні королеви. Меган Маркл та принц Гаррі цьогоріч відмовились від запрошення.
  • Минулого року королева святкувала Різдво наодинці з чоловіком принцом Філіпом у Віндзорському замку. Тоді це було зумовлено пандемією коронавірусу та ізоляцією.
  • Хоч зараз Єлизавета II вакцинована і добре себе почуває після лікування, майбутнє Різдво вона вперше за 74 роки проведе без свого чоловіка. Принц Філіп помер у 99-річному віці в квітні 2021 року.