Увесь світ оплакує смерть герцога Единбурзького. Особлива туга огорнула серце королеви Єлизавети II. Майже 74 роки свого життя вона провела поруч із принцом Філіпом. Була з ним й в останні хвилини життя. Як Її Величність виглядала після смерті коханого – дивіться далі.

До теми Похорон принца Філіпа: хто з королівської родини проводив чоловіка в останню путь

Перший вихід Єлизавети II після смерті чоловіка

Під час церемонії прощання з принцом Філіпом труну з чоловіком пронесли по території Віндзорського замку. За нею йшли члени королівської родини, а королева їхала в автомобілі окремо. Єлизавету II привезли під вхід каплиці Святого Георгія, де відбувалась панахида.


Єлизавета II під'їхала до каплиці на автомобілі / Скриншот з відео


Єлизавета II під'їхала до каплиці на автомобілі / Скриншот з відео


Сумний погляд Єлизавети II на похороні чоловіка / Фото Getty Images

Єлизавета II одягнула чорний траурний образ, що складався із чорного пальта, капелюшка, маски з білим окантуванням, рукавичок та сумочки. Жінка виглядала надзвичайно сумною.


Єлизавета II вийшла з автомобіля / Скриншот з відео


Образ Єлизавети II на похороні принца Філіпа / Фото Getty Images


Єлизавета II заходила у каплицю святого Георгія / Скриншот з відео


Єлизавета II у каплиці Святого Георгія на панахиді / Скриншот з відео

До слова У Лондоні поховали принца Філіпа: як усе відбувалось – фото, відео

Похорон принца Філіпа: відео

Як королева Єлизавета II переживає смерть принца Філіпа

  • Після смерті герцога його син принц Ендрю розповів, що королева важко переживала втрату. Вона описувала свій стан, як величезну порожнечу. Її Величність – неймовірно стійка людина, проте втрата кохання всього життя стала для неї величезним ударом.
  • Через 4 дні після смерті принца Філіпа Єлизавета II повернулася до виконання королівських обов'язків. Вона взяла участь в офіційному заході, що пов'язаний із відставкою Вільяма Піла, який був на посаді лорда-камергера при королівському дворі – контролював всі публічні королівські церемонії.