На заході королева з'явилася в супроводі старшого сина – принца Чарльза. Її Величність прийшла до Палати лордів без захисної маски на обличчі. А 72-річний спадкоємець престолу слідував разом із мамою, дотримуючись карантинних норм.

Дивіться також У джемпері кольору бузка: Єлизавета II провела онлайн-зустріч та показала свої дитячі фото

Варто зазначити, що це перший публічний вихід Єлизавети II після похорону чоловіка принца Філіпа, який відбувся 17 квітня 2021 року. Раніше королева лише проводила онлайн-зустрічі та здійснювала відеодзвінки.

Розкішний образ Єлизавети II

95-річна королева для відкриття парламенту обрала пальто бузкового кольору, комір якого був вишитий квітами. Також Єлизавета II одягнула сукню в тон з квітковим принтом і капелюх з пір'ям і жовтими квітами.

Серед аксесуарів її аутфіт доповнювали сережки, намисто з перлинами, окуляри й білі рукавички. Біляве волосся Її Величність вклала у кучері, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на губах.


Єлизавета II й принц Чарльз у Палаті лордів у Лондоні / Фото Getty Images


Єлизавета II на відкритті парламенту в Лондоні / Фото Getty Images

Єлизавета II важко переживає смерть чоловіка. Навіть з нагоди свого 95-річчя королева скасувала традиційні святкування й не ділилася новим фото. Проте на публіці вона намагається бути усміхненою й продовжує виконувати королівські обов'язки.