У 2021 році Єлизавета II вперше святкуватиме свій день народження без чоловіка принца Філіпа, який помер 9 квітня. Уся королівська родина оплакує втрату герцога Единбурзького та дотримується жалоби.

Радимо прочитати Похорон принца Філіпа: катафалк Land Rover та особисті речі герцога, що були на церемонії

Єлизавета II порушить традицію

Через смерть принца Філіпа цьогорічне свято на честь 95-річчя королеви відбудеться не таким, як зазвичай. Щороку монарша родина ділиться сімейними портретами у дні народження членів сім'ї. Однак цього разу Єлизавета II порушить традицію.

Також зовсім іншим буде проведення святкування дня народження британської королеви. Зокрема, публічні процесії зовсім будуть скасовані, але не так через втрату герцога Единбурзького, як через пандемію коронавірусу. Зазначимо, що й минулого року торжество було скасовано. Можливо, невелике родинне святкування пройде у Віндзорському замку.

Поки що Єлизавета II проводить час вдома, у Віндзорі. Найближчим часом її мають навідати близькі, щоб підтримати та не дати сумувати. За інформацією видання, привітати бабусю з 95-річчям повинен і принц Гаррі. Хоча, за словами інсайдерів, він мав вилетіти до США.


Королева Єлизавета та принц Філіп: фото на честь 99-річчя герцога / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Королева Єлизавета II втратила чоловіка: як вона переживає його смерть

  • Через кілька днів після смерті принца Філіпа син королеви поділився, що вона тяжко переживає втрату коханого чоловіка. У її житті немов настала величезна порожнеча.
  • 17 квітня відбувся похорон герцога Единбурзького, який відвідала королева.
  • На прощанні з чоловіком вона була дуже похмурою та виглядала самотньо.
  • Спеціально на церемонію Єлизавета II одягнула особливу брошку.
  • Також вона залишила записку на труні принца Філіпа, де написала своє прізвисько Лілібет.