Протягом останнього року Ліндеманн неодноразово піднімав український прапор на своїх концертах. А на початку повномасштабного вторгнення гурт Rammstein скасував концерти в Росії.

Цікаво Моментальна карма: соліст Rammstein на концерті сказав кілька слів російською і впав зі сцени

Днями соліст німецького гурту опублікував кліп з росіянами. Ліндеманн залучив до створення відеороботи російську актрису Аглаю Тарасову, з якою влаштував екранну любов та пристрасні поцілунки.

Над створенням кліпу працювала російська акторка та режисерка Ганна Цуканова-Котт. Їхні імена можна знайти в описі кліпу на ютубі.

Зазначимо, що кліп знімався два роки тому, ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Головна локація – арена Великого Московського цирку. Всі локації теж відзняти в Москві за активної участі росіян.


Тілль Ліндеманн зняв кліп в російському цирку / Скриншот з відео

Тілль Ліндеманн зняв кліп у Москві: дивіться відео онлайн

Дві росіянки, які знялися у ролику гурту Rаmmstеin, зараз живуть в Росії та просувають російську культуру. Вони мовчать про війну в Україні, але хизуються кліпом з Ліндеманном.

Два роки кліп, який знімався в Москві з росіянами, залишався неопублікованим. Що спонукало лідера рок-гурту показати його зараз, попри війну в Україні – невідомо.

Дивіться кліп Till Lindemann – Zunge: відео

Як Ліндеманн підтримував Україну

  • Після 24 лютого 2022 Тілль Ліндеманн, який здавався проросійським артистом, підтримав українців. "Група Rammstein хотіла б висловити підтримку народу України, який чинить опір жахливій агресії з боку російського уряду. Ми глибоко співчуваємо та сумуємо з приводу їхніх страждань", – казав артист.
  • Також на початку повномасштабного вторгнення Тілль Ліндеманн їздив на вокзал в Німеччині, де допомагав українським біженцям з житлом.
  • Гурт Rаmmstеin неодноразово підтримував українців, піднімаючи синьо-жовтий прапор на своїх концертах та присвячуючи жертвам нападів Росії пісні.