На фронті артист отримав поранення, тож зараз займається волонтерством. У липні Назар та його брат отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ. На жаль, Ілля – посмертно.

Цікаво Кирило Буданов зізнався, що зараз одружений вдруге: коли було перше весілля

Як йому пропонували виїхати

У новому інтерв'ю Грабар зізнався, що отримував пропозицію на виїзд з України. Зокрема, одна впливова людина пропонувала йому законні та незаконні варіанти.

Мені пропонували виїхати з України, законним і незаконним шляхом дуже багато разів. Це дуже впливова людина, але я сказав: "А можна попросити щось інше? У нашої роти немає амуніції". І він закупив для нас 90 касок і 90 бронежилетів,
– пригадав Назар.

Як Грабар ставиться до чоловіків-утікачів

Захисник відповів, як ставиться до чоловіків, які виїхали за кордон після початку вторгнення.

На його думку, на чоловіках зараз багато відповідальності.

"Навіть із дитинства нам кажуть – не плач, ти ж мужик. Проте такі альфачі, які не плачуть, 24 лютого були в черзі на кордон. А такі мужики, як артисти, моделі, музиканти, як мій брат, пішли у військкомат, мобілізувалися і захищали", – висловився Назар.

У танцівника постійно питають, чому він пішов воювати за Україну. Він не приховує – через рідних та близьких.

Ти думаєш, я йшов у військкомат, бо думав, що є конституція, прапор і гімн? Ні! Я з Бучі, у мене є мама і брат. Усе просто... Ні, я їх (втікачів – 24 Канал) не ненавиджу. Мені ставлять запитання, як ти міг піти (на фронт – 24 Канал)… Я думаю і не розумію, як ти міг не піти,
– заявив Грабар.

Дивіться інтерв'ю з Назаром Грабаром: відео

Що відомо про службу Назара Грабара в ЗСУ

  • Модель та хореограф ухвалив рішення піти на фронт завдяки братові. Ілля зворушив його словами підтримки. "Він мене самого не пустив би. Так само, як і я його", – казав раніше Грабар.
  • Взимку Назар отримав поранення у груди на передовій. Згодом йому надали посвідчення учасника бойових дій та відзнаку "Ветеран війни". Наразі він є ветераном та керівником благодійного фонду Hrabar Foundation.
  • Водночас його брат Ілля Грабар загинув на війні у грудні 2022 року під час виконання бойового завдання. Назар дуже боляче сприйняв цю новину.