Українська військова і снайперка Євгенія Емеральд прокоментувала конфлікт з блогерами, який стався нещодавно. Вона поділилась, як завершилась ситуація.

Читайте також У білій сукні з декольте та берцях: снайперка Жанна д'Арк вийшла заміж на передовій – фото

Євгенія Емеральд про конфлікт з блогерами

Снайперка розповіла, що в інтерв'ю вона не говорила про всіх інфлюенсерів, але про більшу їхню частину. Євгенія додала, що Саша Бо після звинувачень у її бік таки попросила вибачення.

У нас дійсно є дуже багато блогерів в Україні, які забили на війну, не використовують свою силу, а їхня сила — це голос. Я тоді не казала про всіх, а про більшість. Саша Бо попросила вибачення, вона сказала, що мене раніше не знала. І що це просто така не дуже гарна історія,
– поділилась "Жанна д'Арк".

З чого все почалося

Емеральд взяла участь в одному з ютуб-шоу, де обурилась, що деякі блогери не підтримують Україну в час війни. "Вони мовчать, коли є ситуація, яку треба висвітлювати, вони відмовчуються, бо бояться, що підписники підуть. Усе, що вони роблять, – це рекламують якусь косметику і ще якусь хр*нь", – казала снайперка.

Тоді з нею погодилась Раміна Есхакзай, – вона, як приклад, згадала Таню Пренткович, Сашу Бо та Юлю Вербу.

Блогерка з Івано-Франківська (тобто Саша Бо) не змовчала і написала, що саме блогери закривають волонтерські збори, а "а-ля військова взяла і витерла свої берці" об них. Згодом вона додала, що блогери не на державній службі й нікому нічого не винні.

Після скандалу снайперка Жанна д'Арк публічно перепросила – записала відео, в якому визнала, що була різка й згадала проукраїнських блогерів. Однак Саші Бо в цьому списку не було.