У свіжому випуску шоу "Здибанка" на ютуб-каналі "Бомбардир" Євгенія Емеральд заявила, що блогери недопрацьовують на інформаційному фронті. Що нібито "нормальних блогерів" можна перерахувати на пальцях однієї руки, передає 24 канал.

Читайте також Елітна армія жмуриків: Остапчук постібався з Тіматі, Джигана і Баскова через мобілізацію в росії

Снайперка Жанна д'Арк "наїхала" на блогерів через війну

Нах*ра нам такі блогери? Вони мовчать, коли є ситуація, яку треба висвітлювати, вони відмовчуються, бо бояться, що підписники підуть. Усе, що вони роблять, – це рекламують якусь косметику і ще якусь хр*нь. Нафіга вона нам потрібна?
– риторично запитала Євгенія Емеральд.

"Якщо в нас є такий ресурс – люди, в яких є велика аудиторія, то треба робити якісь добрі справи на користь України. Але ні, моя хата скраю", – додала обурена снайперка й жартома запропонувала "зробити законопроєкт, щоб банити" тих блогерів, які мовчать про війну.

Журналістка Раміна Есхакзай, котра також була присутня на "Здибанці", погодилася, що лише 20% блогерів пам'ятають про війну. Вона розповіла:

  • про Сашу Бо, яка переказує кошти на армію, але вже не постить багато новин;
  • про Таню Пренткович, яка боїться втратити акаунт, в який вклала гроші;
  • про Юлю Вербу, якій важко психологічно.

Як відреагувала Саша Бо

Селебріті з Івано-Франківська Саша Бо образилася, що "а-ля військова зрівняла всіх блогерів з болотом". Дівчина стверджує, що саме "блогери закривають майже всі волонтерські збори в країні", а Євгенія Емеральд "взяла і витерла свої берці" об них.

Раміна Есхакзай тут же нагадала франківській блогерці, що ображати військових – це низько, і це точно не її рівень.

Це не а-ля військова, а дійсно снайперка, яка покинула дитину і захищала таких, як ти і я. І найменше, що можеш зробити ти або я, – це публікувати інформацію про війну в Україні у себе в профілі та донатити на ЗСУ,
– наголосила Раміна.

Скриншот з інстаграм-сторіс Раміни Есхакзай

У підсумку Саша Бо розмістила у своєму інстаграмі допис, яким нагадала, що її сторінка – не районна поліклініка, там не місце для "матів, вічних претензій і повчань, як треба, а як ні".

Просто нагадування – блогери не на державній службі перед народом і не отримують гроші з податків українців. Для тих, хто не розуміє. Все, що я роблю, – це виключно моя справа, моя совість і мої принципи, як окремої незалежної особи і, зрештою, моя сторінка в інстаграмі. Я нікому не зобов'язана і нічого не винна,
– поставила крапку в цій історії Саша Бо.