Інсайдер пояснив, що насправді The Weeknd переймається за стан Селени Гомес, однак не проявляє цього, щоб вберегтися від чуток про їхній роман. Про це повідомляє видання Harper's Bazaar.

Читайте також: Він досі любить її, – інсайдери розповіли про почуття Джастіна Бібера до Селени Гомес

"Коли Селена відновить свій емоційний стан, Абель, можливо, зв'яжеться з нею електронною поштою", – йдеться у джерелі.


The Weeknd і Селена Гомес / Getty

Натомість дівчина The Weeknd, 22-річна супермодель Белла Хадід не приховує емоцій стосовно госпіталізації Селени і щиро співпереживає артистці.

Белла пережила свою власну боротьбу за здоров'я, тому вона дуже співчуває Селені. Вона теж боролася з тривожністю і знає, що це не жарти,
– наголошують інсайдери.


The Weeknd і Белла Хадід / Getty

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

11 жовтня стало відомо, що зірка перенесла кілька нервових зривів. Медики прийняли рішення про термінову госпіталізацію Селени Гомес. Однією з причин ушпиталення стало одруження Джастіна Бібера з Хейлі Болдвін.