Останній рік Селена Гомес втримує позицію найпопулярнішої дописувачки в Instagram, на яку підписано 143 мільйони користувачів. Серед її прихильників є як вірні фанати, які цінують творчість американської артистки, так і багато хейтерів, яких, схоже, останнім часом стало занадто багато.

Читайте також: Селена Гомес дала перше інтерв'ю після заручин Бібера і передозування Демі Ловато

Можливо, внаслідок слів недоброзичливців через її розставання з The Weeknd, а також через розрив стосунків з Бібером та його одруженням з Хейлі Болдуін, вона вирішила покинути мережу на невизначений термін.

Дивлюся на себе в дзеркало... Як ідіотка! Свіжі новини: я беру тайм-аут в соціальних мережах. Знову. Я вдячна соцмережам за те, що ви можете почути мій голос і думки. У рівній мірі я вдячна за можливість зробити крок назад і почати жити справжнім моментом. Просто пам'ятайте, що негативні коментарі можуть поранити почуття кожного,
– написала в особистому профілі Селена.


Селена Гомес покидає Instagram

Її "усміхнену" фотографію оцінило більше 6,5 мільйонів підписників, які також залишили більше 70 тисяч коментарів.

Варто відзначити, що за результатами щорічного SEO-аналізу компанії HopperHQ, станом на 2018 рік Селена Гомес зайняла другу сходинку в рейтингу найбагатших зірок в Instagram. Її заробіток за одну рекламну публікацію складав близько 800 тисяч доларів. Селену цьогоріч змогла перегнати відома світська левиця Кайлі Дженнер.

Щодо 2017 року, то Селена Гомес перебувала на першій сходинці "багатого" рейтингу. Рівно рік тому вона мала понад 122 мільйони підписників і теоретично могла брати за рекламні пости по 550 тисяч доларів за 1 допис.