Хоч Джастін Бібер нещодавно таємно одружився з моделлю Хейлі Болдуін, однак він все ж не забув свою екс-дівчину Селену Гомес. Про це розповіли інсайдери видання US Weekly.

Черговим доказом цього стала реакція артиста на новину про госпіталізацію Селени Гомес. Від звістки про нервовий зрив співачки Джастін Бібер заплакав. У цей час біля нього сиділа Хейлі Болдуін, яка з чималим подивом спостерігала за своїм коханим.

За словами інсайдерів, попри одруження з моделлю Джастін Бібер досі переймається за долю його екс-дівчини. Щоб не завдавати їй болю, він навіть вирішив відмовитись від публічності.

Він буквально став відлюдником, зовсім іншою людиною. Джастін наразі не зацікавлений в тому, щоб бути знаменитістю і артистом. Він знову вирішив не займатися кар'єрою, як і декілька років тому. Почав записувати музику, але потім припинив це все,
– розповів інсайдер.

Окрім цього, Джастін Бібер насправді переймається за Селену Гомес. Хоч вони розірвали стосунки, але артист все ж переймається через стан її психічного здоров'я.

"Він відчуває себе розбитим. Джастін все ще дуже любить Селену, але як друга. Він молиться за неї", – додав інсайдер.

Що відомо про депресію Селени Гомес?
Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

11 жовтня стало відомо, що зірка перенесла кілька нервових зривів. Медики прийняли рішення про термінову госпіталізацію Селени Гомес. Однією з причин ушпиталення стало одруження Джастіна Бібера з Хейлі Болдуін.