Про це пишуть на The Daily Mail.

25-річна співачка лише нещодавно завершила двотижневу лікувальну програму в одній з клінік Нью-Йорка, куди сама звернулася за допомогою в боротьбі з депресією та іншими психологічними проблемами. Вже зараз Селена почуває себе прекрасно.

Читайте також: Селена Гомес не спілкується з матір'ю через Джастіна Бібера, – ЗМІ

Йдеться про фізичне і психічне здоров'я і правильне харчування. Селена провела в клініці близько двох тижнів, протягом яких іноді покидала лікарню для вирішення робочих питань. Селена відчуває себе прекрасно,
– розповіли інсайдери.

Зважаючи на зміни у її житті останніми місяцями, сьогодні вона уважно прислухається до себе.

"Вона не хоче повторення деяких подій. Вона завжди хоче бути активною ... За останні кілька місяців в її житті відбулося багато всього, тому вона захотіла позбутися від важкого "вантажу" на душі", – додав інсайдер.

Також джерела, близькі до оточення співачки, розповіли, що її бойфренд Джастін Бібер підтримав рішення дівчини звернутися до лікарів.

"Він знав про її зверненні в клініку і постійно підтримував. Однак лікування ніяк не пов'язане з ним. Це було її рішення. Зараз Селена добре себе почуває і працює над новою музикою," – поділився відомостями інформатор.