Як повідомляють інсайдери People, раптову госпіталізацію Селени Гомес не варто пов'язувати тільки з весіллям її екс-бойфренда. За їхніми словами, артистка є дуже емоційною, тому одразу кілька подій вплинули на її самопочуття.

Читайте також: Рятівниця Селени Гомес розповіла про депресію після операції

"Сталося одразу кілька подій, які вплинули на її емоційний стан. Вона дуже чутлива людина, а в її житті повно провокацій і подразників – ось чому вона взяла перерву в спілкуванні в соціальних мережах. На неї дуже сильно впливає негатив і ненависть, з якими стикається. Вона приймає все це занадто близько до серця", – розповів інсайдер.

При цьому друг з оточення Селени Гомес зізнався, що й справді раптове одруження Джастіна Бібера з моделлю Хейлі Болдвін відіграло не останню роль в госпіталізації співачки.

Так, для неї непросто постійно чути і бачити новини про стосунки Джастіна. Але вона також стикається і з іншими стресовими ситуаціями. Повернутися до лікарні було для неї досить складно. Несправедливо говорити, що якась одна подія викликала це, тому що депресія – це комбінація цілого ряду проблем,
– додав інсайдер.

Інше джерело видання розповіло, що наразі Селена Гомес пеербуває під наглядом лікарів. Зірка почувається добре та виконує всі вказівки медиків. Тому, ймовірно, невдовзі артистку випишуть зі шпиталю.

"Селена – боєць і одужає дуже скоро. Вона в усьому слухає лікарів, дотримується дієти і робить фізичні вправи. З кожним днем ​​їй стає значно краще", – зізнався інсайдер.

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібер та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодить на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.