Ще від початку перебування гурту Go_A у Роттердамі українцями дуже зацікавились європейці. Після першої репетиції на Євробаченні їхні позиції у букмекерській таблиці змістились із 18 на 8 місце, а вже після першого півфіналу – на 4. У фіналі Євробачення колектив Go_A посів 5 місце через низькі бали журі, а от глядачі нагородили українців справедливим другим місцем.

Читайте також Український гурт Go_A планує колаборацію з переможцем Євробачення-2021

Саме тому італійський гурт Måneskin та український Go_A стали об'єктом захоплення серед меломанів – їхні пісні лунають у всіх соцмережах, на вулицях міст та у громадських закладах. Про це також написали на інстаграм-сторінці Суспільного.

Користувачі тіктоку подружили учасників Євробачення з Італії та України. Сотні тисяч переглядів набирають відео з вокалістами гуртів Go_A та Maneskin – Даміано і Катерини. Єврофани поєднують їхні образи, пісні та переможний "вайб",
– йдеться у підписі до відео.

Редакція Showbiz 24 пропонує переглянути найпопулярніші відеоролики, де меломани насолоджуються піснями італійців та українців, поєднуючи їхні треки.

никто: ну Евровидение, кому оно надо/ я: в голове вторые сутки обе песни и не могу определиться кто из них больше краш ##евровидение ##maneskin ##go_a

♬ original sound - Дина мышка сосиска

господи это шедевр

♬ original sound - Дина мышка сосиска

я просто влюбилась в этот ремикс ️‍️‍️‍️‍ ДО КОНЦААА! ##євробачення2021україна ##Евровидение2021

♬ original sound - Дина мышка сосиска

i will listen to this for the next few weeks thanks! #eurovision #maneskin #go_a #remix

♬ original sound - Дина мышка сосиска

King and Queen of this #eurovision сердце ️ спасибо автору соединения музыки @dinajarmusch #диджиталарт #портрет #рисую #євробачення

♬ original sound - Дина мышка сосиска

Айм,соy сори но я не могу остановитьсяремикс ваушный#maneskin #eurovision #go_a

♬ original sound - Дина мышка сосиска

Що відомо про пісні італійців та українців?

  • Пісня Zitti E Buoni увійшла в перелік 10 найпопулярніших треків світу. Відеоролик з виступом Måneskin у ютубі також переглянули майже 26 мільйонів разів.
  • А композиція SHUM б'є рекорди музичних сервісів Spotify та iTunes. Трек також увійшов у TOP 10 в категорії Worldwide Songs і в TOP 5 European Songs. Зокрема SHUM – перша україномовна пісня, що потрапила у глобальний чарт Spotify TOP 200. Зараз трек займає 69 позицію.