Ольга Харлан і Дмитро Дікусар є претендентами на перемогу у шоу "Танці з зірками". У суперфіналі проєкту вони покажуть танець, що продемонструє весь їхній шлях від поразок до перемог. Шлях пари на "Танцях" теж був непростим – у них частенько були конфлікти.

Читайте також "Танці з зірками 2021": чим приголомшить великий фінал шоу

Чому конфліктують Ольга Харлан і Дмитро Дікусар

Олімпійська чемпіонка зізналась, що є дуже наполегливою. Інколи вона не хоче поступатися партнеру, навіть коли той дає їй хороші поради.

Я вперта і це нормально. Зізнаюся, що у мене болять ноги в туфлях і на репетиції я акцентувала на тому, що у неділю ефір і я маю звикнути. Діма ж наполягав, що я маю їх зняти та репетирувати у кросівках, щоб відточувати рухи, а не відволікатися на біль. Зрештою я прислухалася до Діми та перевзулася, але трохи сперечань все ж таки було,
– пригадала спортсменка.


Дмитро Дікусар і Ольга Харлан / Фото з інстаграму Ольги Харлан

Зараз пара вірить у перемогу. Хоч на початку шоу Ольга Харлан думала, що покине проєкт у 5 – 6 випусках, бо не мала фан-бази й не вміла танцювати.

"Але я вірила, що завдяки своїй праці, та тандему із Дімою я зможу навчитися танцювати та пройти далі. Я не звикла здаватися", – наголосила зірка.

Дмитро Дікусар також впевнений, що у них все вийде. Він вірив у пару з перших ефірів.

"Коли мені сказали, що я буду танцювати з олімпійською чемпіонкою Олею Харлан, і я побачив наші прізвища поруч, то відчув, що для мене це велика честь. Я знаю Олю вже декілька місяців і все одно кожного разу ловлю себе на думці, що я танцюю зі спортсменкою номер один у світі. Я вірю в цю людину і в перемогу на 100%", – поділився Дмитро Дікусар.

Які пари конфліктували на "Танцях з зірками"

  • MELOVIN та його партнерка Ліза Русіна завжди демонстрували тепло та дружбу. Але одного разу у них стався конфлікт. За словами танцівниці, це сталося на тренуванні. "Він розлютився і наговорив мені всяких слів. Щоправда, потім прийшов із квітами вибачатися", – поділилась вона.
  • Євгенія Власова мало не покинула шоу через сварку з танцівником і переможцем минулого сезону Максом Леоновим. Співачка не хотіла танцювати з Леоновим ще з самого початку, потім вона поскандалила з чоловіком перед третім ефіром проєкту. Згодом Власовій не сподобалося, як Макс прокоментував їхній конфлікт у відеощоденнику. Все ж, тоді пара знайшла спільну мову і продовжила шлях на проєкті.