У неділю, 26 вересня, відбувся черговий випуск популярного проєкту "Танці з зірками". Ефір був присвячений латиноамериканським танцям. Учасники нового сезону ділилися особистими зізнаннями.

Радимо прочитати "Танці з зірками" 4 випуск: Джамала змінила імідж, а Фагот ледь не завершив шоу у лікарні

Євгенія Власова планувала піти з шоу

Співачка Євгенія Власова здивувала, коли розповіла про свої плани самостійно покинути проєкт. Таке рішення вона мало не прийняла через сварки з партнером, переможцем "Танців з зірками 2020" Максом Леоновим.

Минулий тиждень ледь не зруйнував нашу пару. Після ефіру я зрозуміла для себе, що мене тут нічого не тримає і я не хочу залишатися в проєкті, а дуже хочу піти,
– зізналась артистка.

Виявилося, пара поскандалила ще перед третім ефіром проєкту. Згодом Власовій не сподобалося, як Макс прокоментував їхній конфлікт у відеощоденнику. До того ж вона не хотіла танцювати з Леоновим ще з самого початку.

"Ми фізично дуже виснажуємося. Для Жені це нелегкий момент фізично та психологічно", – сказав тоді танцівник.

Продюсери проєкту запропонували співачці змінити партнера. Та в певний момент Євгенія взяла себе в руки, пригадала, як починався їхній шлях та вирішила примиритися з хореографом. Вона продовжила боротьбу за перемогу з Максом Леоновим.

"Танці з зірками 2021" 4 випуск: дивіться онлайн – виступ Євгенії Власової та Макса Леонова


У 4 випуску пара виконала запальну ламбаду. Судді не надто схвально оцінили виступ Євгенії та Макса, але наголосили, що не варто витрачати енергію на сварки, а викладатися на паркеті.

Якими ще зізнаннями ділилися учасники "Танців"

  • Фехтувальниця Ольга Харлан зізналась, що почала зустрічатися зі своїм теперішнім коханим, італійцем Луїджі Самеле, ще коли була одружена з ексчоловіком Дмитром Бойком.
  • Співачка Lida Lee поділилась, що кілька років тому страждала від критики щодо її фігури. Вона почала комплексувати з приводу розміру грудей та навіть хотіла лягти під ніж хірурга, щоб збільшити їхню форму.
  • MELOVIN розповів, що його перший секс стався минулого року – у 2020. Тоді йому було 23 роки, хлопець нарешті відчував любов і довіряв партнеру.