Максим мешкає в США, однак минулого року, коли був суддею "Танців з зірками", декілька місяців провів в Києві. Його кохана разом з сином залишилася в Америці. Пета планувала прилетіти до чоловіка, однак захворіла на коронавірус.

Дізнавайтеся також "Чекаємо на третю": піаніст Євген Хмара знову стане батьком

У дружини Макса Чмерковського стався викидень

Пета планувала прилетіти до Максима у сприятливий період для зачаття дитини. Однак коронавірус дав ускладнення і жінку госпіталізували. У лікарні вона дізналася, що була вагітна, однак втратила дитину.

Він запитав, чи я знаю що чекала на дитину. Я не знала, що вагітна,
– сказала Пета зі сльозами на очах.

Це вже не перший подібний випадок в сім'ї Чмерковського та Маргатройд. Пета вже пережила три викидні. Та закохані не втрачають надії й вірять, що їм вдасться вдруге стати батьками. Пета та Макс працюють з лікарями-репродуктологами. Зараз вони виховують сина Шая, якому 5 років.

Максим Чмерковський
Дружина та син Максима Чмерковського / Фото з інстаграму хореографа

Зіркові батьки та їхні діти: останні новини

  • 19 червня 2021 року лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук вперше став батьком. У нього народився син Іван, якого ніхто з фанів ще не бачив. У перший день народження сина артист показав перше фото з ним.
  • У День батька телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов показали, як за 5 років виріс їхній син Іван.
  • Український актор та гуморист з "Кварталу 95" Євген Кошовий розлучився з сім'єю через благодійні концерти. Та днями він зробив сюрприз сім'ї в одному з аеропортів Європи, де зустрівся з рідними.
  • Режисер Алан Бадоєв оприлюднив фото з донькою Лолітою, яке зробив ще у мирний час. Дівчинка дуже схожа на зіркову матусю Жанну Бадоєву, яка продовжує працювати на Росії та замовчує війну.