Невдовзі на одного багатодітного батька в українському шоу-бізнесі побільшає. У 34-річного Євгена Хмари скоро народиться третій малюк. Він не розсекретив, на якому місяці вагітності його кохана дружина, але зізнався, що народжувати скоро.

Читайте також Забрали абсолютно все, – Євгена Хмару обікрали в Чехії на 8 тисяч євро

Євген Хмара втретє стане батьком

Ми з Дашею чекаємо на третю дитину. Вже скоро народжувати, вона зараз у Києві. Ми дуже хочемо народжувати саме в Україні. Дуже віримо, що війна незабаром закінчиться, і буде безпечною,
– розповів Євген Хмара.

Так, навіть попри війну й загрозу ракетних ударів третя дитина піаніста-віртуоза з'явиться на світ у Києві. Якщо напад Росії триватиме до того часу, то сім'ю він перевезе до Австрії.

"Якщо війна йтиме далі, після народження дитини, якщо буде загроза життю, гадаю, відвезу її та дітей до Австрії", – додав зірка.

Євген Хмара з дружиною Дар'єю Ковтун і дітьми / Фото з інстаграму співачки

Хто з зірок народив під час війни

  • Учасниця шоу "Танці з зірками" Яна Заєць стала мамою на другий день війни, 25 лютого. Сина вона народжувала в Києві "в перервах між вибухами та походами в бомбосховище", а разом з тим молилася за старшого Івана, який переховувався в укритті в іншому кінці міста.
  • Дружина телеведучого та політика Олександра Скічка Єлизавета Юрушева народила доньку Анну на Великдень – у ніч з 23 на 24 квітня. Щоправда, не в Україні. З Києва вона виїхала за тиждень до війни й втретє стала мамою за кордоном.